Kérdése van? Hívjon minket! +36304747111

Állásajánlat

Online értékesítési felületeink sikeres működésének köszönhetően profi csapatunkat bővíteni szeretnénk. Jelentkezz, ha érdekel a digitális jövő, szereted a kihívásokat, rendelkezel a szükséges tudással, jelentkezz, ha úgy érzed, hogy Te vagy akit keresünk! A munkakör, teljes munkaidős, nem otthon végzendő munka.

Főbb feladatok, munkák:

·      webshop adatbázis frissítése termékek feltöltése

·      webshop tartalmának aktualizálása

·      kapcsolattartás grafikussal, webfejlesztővel

Elvárásaink, előnyök a munkakör elnyeréséhez:

·      webshop üzemeltetésben szerzett tapasztalat

·      webshop fejlesztésében szerzett tapasztalat

·      pontosság, precizitás

·      fejlődésre és tanulásra való hajlam

·      Excel ismeret

·      UNAS webshop rendszer ismeret

Amit kínálunk:

·      barátságos munkakör

·      jó csapat

·      modern technológiák

·      stabil cégháttér

·      versenyképes fizetés

·      tervezhető jövő

·      magas minőségű referencia a jövőre

Jelentkezésedhez kélek csatolj fényképes önéletrajzot, motivációs levelet, és referenciákat az eddigi munkahelyről. Jelentkezésed az allas@baloghekszer.hu e-mail címre küldheted.